Кращі країни для імміграції

В наш час, коли всілякі бар’єри залишилися в далекому СРСР, у людей з’явилася можливість не лише подорожувати по всьому світу, а й перебратися за кордон назавжди. Кращі країни для імміграції активно обговорюються інтернет-спільнотою на різних форумах і в соціальних мережах.

Людей хвилює величезна кількість питань. Як отримати ВНЖ, ПМЖ або громадянство іншої держави. Міграційна політика приймаючої сторони, клімат, медицина, освіта, ціни на житло. Так в якій же країні найоптимальніші умови для мігранта?

Розглянемо докладніше найкращі країни для імміграції

Німеччина

Країна приваблює насамперед своїм високим рівнем життя, м’яким кліматом і мальовничими пейзажами, а податкова система розроблена з урахуванням створення сприятливих умов для відкриття бізнесу в Німеччині. Отримання ВНЖ або німецького громадянства передбачає виконання ряду умов:

 1. Після ретельного збору необхідної документації та за наявності доказів, які підтверджують приналежність до єврейських або німецьким корінням, громадянство надають в найкоротші терміни.
 2. Найбільш універсальним способом є отримання вищої освіти на території Німеччини. Істотно полегшує завдання наявний дефіцит кваліфікованих фахівців у країні і можливість безкоштовного навчання в німецьких вузах.
 3. Офіційне працевлаштування в Німеччині. Великі шанси на отримання робочої візи у видатних вчених і фахівців, особливо в медичній сфері.
 4. Бізнес-міграція. Володіючи достатніми фінансовими активами, реалістичним бізнес-планом і висновком про те, що бізнес позитивно відіб’ється на економіці країни іноземець може розраховувати на успішну імміграцію.

Медицина в Німеччині вважається однією з кращих в світі. У країні успішно функціонує система обов’язкового медичного страхування і приватного обслуговування в сфері охорони здоров’я.

Іспанія

Дуже популярна країна у мігрантів. Наприклад, на сьогоднішній день в Іспанії проживає понад 100 тисяч українців. Море, доступні ціни (на житло, в тому числі), привітні жителі. Місцевим законодавством передбачено чимало варіантів імміграції, які дадуть можливість отримати ВНЖ і в перспективі громадянство Іспанії. Можна виділити основні:

 1. Програма возз’єднання сім’ї.
 2. Статус біженця.
 3. Організація власного бізнесу.
 4. Придбання нерухомості.
 5. Отримання візи з правом на роботу.
 6. Шлюб з резидентом країни.
 7. Навчання в Іспанії.

На високооплачувану роботу можуть претендувати тільки фахівці високого рівня. В Іспанії кілька років тримається високий рівень безробіття. Система охорони здоров’я є однією з найрозвиненіших у світі. Кожному резиденту присвоюється номер seguridad social, за яким можна безкоштовно отримати медичну допомогу в будь-якій державній клініці.

Великобританія

Об’єднане Королівство по праву вважається однією з найстабільніших і благополучних країн світової спільноти. Найбільш реальний переїзд в країну з метою отримання ВНЖ або британського громадянства доступний для наступних категорій іноземців:

 1. Які досягли світового визнання діячів мистецтва.
 2. Фінансово забезпечених підприємців для відкриття бізнесу в Великобританії.
 3. Висококваліфікованих фахівців в різних областях з метою працевлаштування.

Освіта в Англії має багатовікову історію і вважається однією з кращих в світі, але при цьому дуже дорогою. Отримати стипендію на навчання іноземцям складно, виняток обдаровані студенти. За оцінкою Всесвітньої організації охорони здоров’я рівень медицини Об’єднаного Королівства знаходиться на 18 місці в світі. Перед випускниками вузів Великобританії з радістю відкривають двері провідні компанії світу.

Чехія

Ця країна завжди викликає інтерес у людей, які планують іммігрувати, в тому числі, у українців. Безперечні переваги при переїзді до Чехії з метою оформлення ВНЖ і громадянства: безкоштовна вища освіта, рівень життя досить високий, проста у вивченні мова, схожий менталітет місцевих жителів, обстановка спокою і дружелюбності. Особливі міграційні програми в Чехії відсутні, але і непереборних перешкод немає. Найбільш поширені:

 1. Бізнес-імміграція до Чехії. Досить організувати S.R.O. (Аналог ТОВ). Виходячи з існуючої практики ця процедура особливою складністю не відрізняється.
 2. Вища освіта, здобута в вузах Чехії, дає право претендувати на резидентство.
 3. Возз’єднання сімей.
 4. Легальна робота в Чехії.

Рівень медицини в країні, в порівнянні з провідними Європейськими державами набагато нижче, але при цьому дуже високо розвинене санаторно-курортне лікування. Унаслідок низького рівня заробітних плат в країні є дефіцит кваліфікованих медиків.

Італія

Переїзд в Італію часто розглядається як один з найкращих варіантів імміграції в Європейський Союз. Прекрасний клімат, неповторна кухня і міста-музеї незмінно притягують мільйони туристів, а також безліч іноземців, які бажають отримати в Італії ВНЖ, а в подальшому і громадянство. Реальні способи:

 1. Возз’єднання з родичами.
 2. Отримання статусу біженця.
 3. Організація власного італійського бізнесу.
 4. Запрошення на роботу в Італію.
 5. Шлюб з резидентом країни.
 6. Отримання вищої освіти.

Система охорони здоров’я за якістю послуг, що надаються займає друге місце в світі. Це дуже суттєвий показник. На жаль, вся медична допомога, в тому числі і державна, здійснюється на платній основі. Навчання в університетах Італії безкоштовне тільки для студентів, які отримали стипендії. В інших випадках доведеться викласти кругленьку суму.

І наостанок, декілька порад людям, що зважилися на імміграцію в Європу:

 • Адекватно оцінюйте свої матеріальні ресурси. Наявність фінансової подушки обов’язково.
 • Потурбуйтеся про наявність водійських прав міжнародного зразка завчасно.
 • Починайте вчити іноземну мову заздалегідь.
 • Вивчіть всі свої права і обов’язки в країні перебування.
 • Не забудьте нотаріально завірити всі наявні документи та дипломи про освіту.
4 - Оцінок: 2
Рекомендуємо почитати:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *