Робота та вакансії в Колумбії для російських в 2019 році

Протягом десятиліть Колумбія була занурена у внутрішні конфлікти між владою та повстанськими силами, які часто фінансувалися різними злочинними угрупованнями. Сьогодні проблеми безпеки вирішені практично повністю і уряд контролює всю державну територію. У країні розвиваються демократичні інститути і дотримуються права громадян. Тому робота в Колумбії для російських та інших іноземців у 2019 році – це цілком реальний варіант імміграції в Південну Америку.

Колумбія розташована в північно-західній частині Південноамериканського континенту, межує з Бразилією, Венесуелою, Еквадором, Перу і Панамою. Омивається Тихим океаном і має вихід до Карибського моря. Це дуже мальовнича країна з доброзичливими відкритими жителями. На жаль, незважаючи на всі зусилля влади, викрадення, шахрайство, крадіжки та інші злочини проти іноземців трапляються досить часто, але якщо дотримуватися елементарних заходів безпеки, то жити і працювати в Колумбії цілком комфортно і цікаво.

Специфіка трудової міграції. Вакансії і зарплата в Колумбії.

Населення Колумбії в 2019 році становить 49,3 млн осіб. У столиці держави і найбільшому місті країни – Боготі проживає близько 7,9 млн. Інші великі міста – це Медельїн (2,5 млн), Калі (2,4 млн) і Баранкілья (1,2 млн). Колумбія є не тільки одним з лідерів за чисельністю населення серед усіх країн Латинської Америки, але і займає третє місце в світі за кількістю іспаномовних жителів. Таким чином, для успішного пошуку роботи в Колумбії необхідно володіти офіційною мовою країни – іспанським.

Більшість трудових мігрантів проживають в Медельїні і столиці Колумбії – Боготі. У порівнянні з Північною Америкою і Європою, вартість життя в цих містах відносно низька. Одна з найбільш затребуваних професій для іноземців в Колумбії – це викладання англійської мови. Крім того, в країні розвиваються такі сектори економіки, як будівництво, медицина, фармацевтика, інформаційні технології, туризм і гірничодобувна галузь (нафта, газ, вугілля, алмази). Саме в цих напрямках варто шукати вакансії в Колумбії для росіян в 2019 році.

З урахуванням політичної нестабільності, за останні десятиліття Колумбія домоглася значного економічного зростання і ситуація на місцевому ринку праці порівняно сприятлива. Безробіття в середньому не перевищує 8-9%, а уряд робить все можливе для ефективного залучення іноземних інвестицій. Проте не дивлячись на багаті природні ресурси і активну торгівлю як з сусідніми країнами, так і з Китаєм, США і державами-членами Євросоюзу, понад чверть колумбійського населення живе за межею бідності.

Знайти високооплачуване робоче місце на колумбійському ринку праці досить проблематично не те що іноземцю, а й більшості місцевих жителів. Середня зарплата в Колумбії в 2019 році становить близько 380-400 доларів в місяць. Ця цифра актуальна для великих міст. У дрібних населених пунктах доходи ще менше. На більш-менш гідний оклад можуть розраховувати співробітники міжнародних компаній і деякі працівники нафтогазової галузі. Мінімальна зарплата в Колумбії в 2019 році дорівнює 781 242 колумбійським песо (близько 265 доларів).

Як знайти роботу в Колумбії

Офіційне працевлаштування в Колумбії процес досить тривалий і складний. Здобувач з-за кордону зобов’язаний попередньо знайти роботодавця, підписати контракт і отримати робочу візу. При цьому місцевої компанії необхідно детально описати умови зайнятості іноземця і переконати місцеві в тому, що серед колумбійців немає претендентів на вакансію. Тому кандидат повинен володіти безумовними конкурентними перевагами, досвідом і рівнем кваліфікації. Плюс володіти іспанською або мінімум англійською мовою.

Зазвичай закордонним фахівцям видається тимчасова робоча віза TP-4, яка по закінченні 5 років може бути замінена на резидентську. Одним з позитивних моментів трудової міграції в Колумбію є той факт, що іноземець має право заздалегідь приїхати в країну, наприклад, в якості туриста, на місці знайти вакансію і після цього оформити робочу візу. Для того щоб знайти роботу в Колумбії віддалено відвідуйте спеціалізовані сайти, форуми і професійні соціальні мережі.

Популярні сайти з пошуку роботи в Колумбії

computrabajo.com.co

jobsinbogota.eu

colombia.xpatjobs.com

co.indeed.com

elempleo.com

Політичний, культурний і економічний центр Колумбії – це Богота. Тут розташовані численні міжнародні корпорації і великі колумбійські роботодавці. Складіть грамотне резюме та супровідний лист, бажано, на іспанською мовою, і відправляйте пропозиції про працевлаштування в компанії безпосередньо. За оцінками місцевих експертів, більше половини працівників в Колумбії зайняті в тіньовому секторі економіки. Працювати в цій країні нелегально вкрай небезпечно і робити цього категорично не рекомендується.

5 - Оцінок: 1
Рекомендуємо почитати:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *